Kocaeli Plaj Futbolu Ligi Eleme Müsabakaları Cebecide Başladı

plaj futbol ligi cebeci kocaeli

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Plaj Futbolu Ligine katılan takımlar arasındaki eleme müsabakaları başlamış bulunmaktadır.

Cebeci Halk Plajı'nda gerçekleştirilen eleme müsabakalarının ilk gününde Akademi Lise İzmit - Kocaeli Spor 2, Yenidoğan Serdar-Kocaeli Güneş Spor, Grup Kardeşler-Seka 1937, Yeşilova Spor-Akademi Lise Karamürsel, İzmit G.B-Kocaeli Barosu, Kandıra Orman-Akademi Lise Gebze grupları karşılaştı. Oldukça çekişmeli anlara sahne olan maçlarda Kocaelispor 2, Grup Kardeşler, Kocaeli Güneş Spor, Yeşilova Spor ve Kandıra Orman Takımları etkili oyunuyla ön plana çıktı.

Yarı finale kalan dört takım 5 Ağustos'ta final için mücadele edecek. Final maçı ise 6 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek. Cebeci Plajı'nın evsahipliği yaptığı zevkli organizasyon Türkiye Futbol Federasyonu, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Federasyonu işbirliğiyle gerçekleştiriliyor. Plaj Futbolu Ligi'nde şampiyon olan takım, Kocaeli 'yi Türkiye Şampiyonasında temsil edecek.

İyi Seyirler...