SAMİ REİS

Hata mesajı

  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-sami-reis-genel.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-sami-reis-manzara.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-sami-reis-oda.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-sami-reis-oda-1.jpg): failed to open stream: Permission denied.
KapasiteOda YatakBanyoBalkon
312YOKYOK
Açıklama: 

Sunduğumuz hizmetler

2 ve 3 er kişilik odalarda

Ücretsiz Wifi (Kablosuz İnternet)

Ücretsiz Otopark

Bahçe ve behçede mangal yapabilme  

Denize Sıfır 

ORTAK KULLANIM BAY WC-DUŞ(Sıcak Su)

ORTAK KULLANIM BAYAN WC-DUŞ(Sıcak Su)

ORTAK KULLANIM MUTFAK-BUZDOLABI

Özellikler:
Plaj / Kumsal MesafesiMerkeze Uzaklık
Bölge Hakkında: 
Kerpe'nin merkezinde doğa ile içiçe bir mekan. kadınlar plajına yakın ve alışveril merkezleri olarak çok zengin bir konumdadır.
Çevre Aktiviteleri:
Uyulması Gereken Kurallar
Evcil hayvan alınmaz.
Maksimum kişi sayısı aşılacaksa, misafir kabul edilemez.
Giriş ve çıkış işlemleri 12:00 - 14:00 arası yapılmaktadır.
Konut Tipi:
Adres: 

Kerpe - MERKEZ

Lokasyon:
Telefon: 
+90 262 561 24 25
Gsm: 
+90 533 427 49 63