KERVAN BUTİK OTEL

Hata mesajı

 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-kervan-butik-otel-oda1-001.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-kervan-butik-otel-oda2-002.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-kervan-butik-otel-oda3-003_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-kervan-butik-otel-oda4-004.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-kervan-butik-otel-oda5-005.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-kervan-butik-otel-oda6-006.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-kervan-butik-otel-oda7-009.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-kervan-butik-otel-oda8-008.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-kervan-butik-otel-oda9-007.jpg): failed to open stream: Permission denied.
KapasiteOda YatakBanyoBalkon
51311
Açıklama: 

Otelimiz ve Restaurantımız orman ve denizle iç içe olan Kerpe'de hizmet vermektedir. Otelimiz 18 odalı ve denize sıfırdır.Odalarımız 2,3,4,5 kişi kapasiteli olmaktadır. Odalarımızda klima,lcd tv ,24 saat sıcak su,minibar,wifi,gardırop,saç kurutma makinesi gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Restaurantımızın kapalı ve açık alanları deniz manzaralıdır. Deniz balıklarımız gün içerisinde tutulan çeşitlerden servis edilmektedir. Restaurantımızda balık çeşitlerimizin yanında et ve tavuk çeşitlerini ayrıca salata,meze ve ara sıcak zenginliklerini de bulabilirsiniz.

Otelimiz ve Restaurantımız ile sizlere yaz kış hizmet vermekteyiz.Restaurantımızda özel günler,toplantılar,organizasyonlar,düğün,nişan gibi programlarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Otelimiz ve Restaurantımız orman ve denizle iç içe olan Kerpe'de hizmet vermektedir. Otelimiz 18 odalı ve denize sıfırdır.Odalarımız 2,3,4,5 kişi kapasiteli olmaktadır.

Odalarımızda klima,plazma tv,24 saat sıcak su,buzdolabı,minibar,wifi,gardırop,saç kurutma makinesi gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Denize Sıfır
 •  LCD Televizyon
 • Klima
 • Mini Bar
 • Tuvalet Duş (24 saat sıcak su)
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Havlu, Bornoz
 • Wi-Fi
 • Gardırop
Özellikler:
Plaj / Kumsal MesafesiMerkeze Uzaklık
SIFIR50 MT
Bölge Hakkında: 

Kerpe'nin merkezinde doğa ile içiçe bir mekan. kadınlar plajına yakın ve alışveril merkezleri olarak çok zengin bir konumdadır.

Çevre Aktiviteleri:
Uyulması Gereken Kurallar
Evcil hayvan alınmaz.
Maksimum kişi sayısı aşılacaksa, misafir kabul edilemez.
Giriş ve çıkış işlemleri 12:00 - 14:00 arası yapılmaktadır.
Konut Tipi:
Adres: 

Kıncıllı Köyü Kerpe Mahallesi Liman Sokak

Lokasyon:
Telefon: 
+90 262 561 24 44
Gsm: 
+90 538 649 32 14