GÖKHAN OTEL

Hata mesajı

  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-gokhan-otel-001_0.jpeg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-gokhan-otel-1-002.jpeg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-gokhan-otel-2-003.jpeg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-gokhan-otel-3-004.jpeg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\akcakoca-bey-aniti-kerpe-gokhan-otel-4-005.jpeg): failed to open stream: Permission denied.
KapasiteOda YatakBanyoBalkon
41211
Açıklama: 

Karadeniz’in incisi Kerpe’de yaz kış açık tek otel olma özelliği, farklı ve kaliteli hizmetinin yanında kendinizi evinizde hissettiren samimi atmosferi, sıcaklığı ile kendisini zirveye taşıyan Kerpe Gökhan Motel yenilenen yüzü ile 2009 yılından bu yana sizlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Kerpe'nin merkezinde doğa ve denizle iç içe olan ve Kerpe'nin en eski oteli olarak yıllarca hizmet vermesinin ardından hiçbir masraftan kaçınılmadan yenilenen Gökhan Otel, son derece lüks ve modern tasarımı tecrübelerini siz değerli misafirlerinin rahatı için kullanmaya devam ediyor.

Otelimiz toplam 24 oda, 75 kişi kapasite ile Kerpe’nin göbeğinde denize elli metre mesafede, 12 ay üstün hizmet anlayışı, kalitesi ve konuk severliliği ile adından söz ettirmekte ve ülkemizin her köşesinden binlerce konuğa hizmet vermektedir. Karadeniz'in incisi Kerpe'nin mutheşem dağ havasını solumak, ailenizle güzel ve kaliteli bir tatil geçirmek için sizleri otelimize davet ediyoruz. İzlemek yetmez, Kerpe'yi Gökhan Otel farkıyla yaşamak gerek...

Oda-kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon seçenekleri ile hizmet vermekte olan otelimiz sadece oda konsepti ve özellikleri ile değil, özellikle bahçe ve restaurant bölümü ile de ziyaretçilerini hayran bırakmaktadır. Geleneksel tarzda veya açık büfe olarak alabileceğiniz günlük kahvaltının tadını bahçede canlandırıcı esinti eşliğinde çıkarabilirsiniz. Açık ve kapalı restoranlarda deniz ürünleri ve ızgaralar gibi yerel lezzetler servis edilmektedir. Ayrıca, yemeklerinizi şöminenin başında yiyebilirsiniz.

Özellikler:
Plaj / Kumsal MesafesiMerkeze Uzaklık
50 MT20
Bölge Hakkında: 

Kerpe’nin merkezinde, yeşillikler ortasında kaliteli bir konaklama. her şey elinizin altında. 

Çevre Aktiviteleri:
Uyulması Gereken Kurallar
Evcil hayvan alınmaz.
Maksimum kişi sayısı aşılacaksa, misafir kabul edilemez.
Giriş ve çıkış işlemleri 12:00 - 14:00 arası yapılmaktadır.
Konut Tipi:
Adres: 

Kıncıllı Mahallesi, 41600 Kandıra/Kocaeli

(Kerpe - MERKEZ)

Lokasyon:
Telefon: 
+90 262 561 21 54
Gsm: 
+90 533 290 43 62