Kadınlar Plajı (miço koyu) KERPE

Hata mesajı

 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-kadinlar-plaji001.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-kadinlar-plaji005.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-kadinlar-plaji004.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-koyu006.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-koyu001.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-koyu007.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-koyu008.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-kadinlar-plaji002.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-koyu009.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-koyu010.jpg): failed to open stream: Permission denied.
 • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-mico-kadinlar-plaji003.jpg): failed to open stream: Permission denied.

 

Kerpe Miço Koyu, Kerpe 'nin bayanlara armağan etmiş olduğu enfes bir plajdır. 2016 yılı yaz sezonu başında 1. etabı ile açılmış olan kerpe bayanlar plajı, bayanlar için geliştirilmiş, en ince ayrıntısı düşünülerek yapılmış ve güncellemeleride bu doğrultuda yapılan miço koyundaki bayanlar plajı, bayanlardan büyü ilgi görmektedir. Yaz sezonu boyunca bayanlara hizmet etmiş bu doğa harikası plaj, artık her yıl siz bayanları beklemektedir. Kerpe ' ayrı bir lezzet ve kalite kattığını düşündüğümüz bu plajı siz bayanların kesinlikle görmesini tavsiye ediyoruz. Kerpe kadınlar plajı, ücretsiz olarak siz bayanların hizmetindedir. Yaz sezonu boyunca iş stresinden uzak, doğa ile iç içe geçmiş, tertemiz denizi ve mis gibi havasıyla sizlerin vazgeçilmeziniz olmaya aday olmuştur. Bu plajı görmeden geri dönmek, bayanlar için çok büyük bir kayıp olacaktır.

Konumu: 
Sıkça Sorulan Sorular: 

Kadınlar plajı ücretlimi ?

Kısmi olarak ücretlidir.
GİRİŞLER ÜCRETSİZDİR
İçeride kiralayacağınız şezlong ve şemsiyeye cüzi bir miktar ücret alınmaktadır.
Kafeteryadan alacağınız yiyecek ve içeceklerde ücrete tabidir.
Diğer hizmetler ücretsizdir. Örn; pilaj voleybol alanı, ağaçlık mesire alanları, masalı oturma alanları, tuvaletler, duş kabinleri vs.

Kadınlar plajında gün ve saat uygulaması varmı ?

Evet. Yaz sezonunda (Haziran 1 den itibaren Ağustos sonuna kadar ) sabah 09:00 dan akşam 19:00 'ye kadar hizmet vermektedir ve bu saatler arasında istediğiniz kadar girip çıkabilirsiniz.

Kadınlar plajına giriş - çıkış nasıl yapılmaktadır ?

Sadece bayanların girebileceği bu plaj, güvenlik görevlileri nezaretinde ve sadece bayanların girilmesine izin verilen bir plajdır. Kapı girişinden plaj alanına sevk araçları ile gönderilebilirsiniz. Gün içerisinde istenildiği kadar giriş çıkş yapılabilir.

Erkek çocuğum var. Yanımda girebilirmi ?

Yanlızca 8 yaşına kadar olan erkek çocuklarınız ile girişinize izin verilir. 9 ve yukarısı için giriş izni yoktur.

Plaj hakkında bilgi verirmisiniz.

Kerpe kadınlar plajı, içerisinde bayanlarının kullanımı için şezlong, şemsiye, duş alanları, tuvaletleri gibi sosyal ihtiyaç olabilecek herşeyi barındırmaktadır. İçeriye girişlerde dışarıdan yiyecek ve içecek yanınızda getirebilirsiniz. Kumsalı ve denizi kaliteli ve temizdir. Kerpe merkezine çok yakındır ve tüm ihitiyaçlarınızı merkezdeki alışveriş merkezlerinden karşılayabilirsiniz.

Kerpe miço kadınlar plajına nasıl gidebilirim ?

Kerpe merkezden yürüyerek 5 ila 10 dk içerisinde gidebilirsiniz.
Kerpe 'ye ulaşım sayfamızdan detaylıca bilgileri elde edebilirsiniz veya sayfanın alt kısmından veya Miço Koyu ulaşım sayfamızdan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Toplam Katılım: 0