Dikili Plajı

Hata mesajı

  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\dikili-plaji-006.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\dikili-plaji-001.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\dikili-plaji-002.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\dikili-plaji-003.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\dikili-plaji-004.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\dikili-plaji-005.jpg): failed to open stream: Permission denied.

 

Dikili Plajı, Babalı pljı gibi doğallığını koruyarak günümüze kadar uzanan güzelliğiyle sizleri karşılar. Sakinlik ve sessizliğe önem verenlerin tercihlerini dikiliden yana kullanırlar. Dikili plajı Cebeci merkezden 7 km uzaklıktadır.

Dikili plajı, sakin ve sessiz olan bu doğal yapısını korurken, sizlere inanılmaz keyifler sunar, sizlerde tatilin ketfine varabilirsiniz.

Plajın çevresinde alışveriş mekanları olmadığından dolayı ihtiyacınız olan malzemelerinizi yanınızda getirmeniz faydalı olacaktır.

Konumu: 
Sıkça Sorulan Sorular: 

Dikili plajı ücretlimi ?

Hayır, ücretsizdir. Dikili plajı doğal halk plajıdır.

Plaj kullanımı için gün ve saat uygulaması varmı ?

Hayır. Plajı istediğiniz zaman istediğiniz saatlerde kullanabilirsiniz. Yaz sezonunda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Dikili 'de yaz sezonu hangi tarihlerde geçerli oluyor ?

Yaz sezonu, Haziran 1 de başlar ve Eylül 15 e kadar devam eder. Siz tercihinize göre daha erken veya daha geç de kalabilirsiniz.

Plajın çevresi hakkında biraz bilgi vereblirmisiniz ?

Dikili plajın doğal yapısı itibari ile babalı gibi tenhadır. Sakin ve sessiz olan bu plajın çevresinde pek bir işletme bulunmamaktadır.

Dikili plajına nasıl gidilir ?

Cebeci 'den sonra ortalama 7 km daha yaparak dikili plajına ulaşabilirsiniz. 

Dikili 'ye ulaşım sayfamızdan tüm ulaşım bilgilerine detaylıca ulaşabilirsiniz.

Toplam Katılım: 0