Cebeci Plajı

Hata mesajı

  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\cebeci-halk-plaji-001_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\cebeci-halk-plaji-002_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\cebeci-halk-plaji-003_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\cebeci-halk-plaji-004_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\cebeci-halk-plaji-005_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\cebeci-halk-plaji-006_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\cebeci-halk-plaji-007_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\cebeci-halk-plaji-008_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\cebeci-halk-plaji-009_0.jpg): failed to open stream: Permission denied.

 

Kandıra 'nın Plajları arasında mavi bayrağı alan ilk sahili, Cebeci Halk Plajıdır. Cebeci Halk Plajı tercih edilen plajlardan hep ilk ücte yer almaktadır. Tertemiz kumsalı ve denizi ile sizleri uzunca bir plaj beklemektedir. Bu plaj oldukça uzundur ve ortala 4 km gibi bir mesafeyi,  plajın yürüyüş yolu ile geze geze bir ucundan diğer ucuna gidebilirsiniz. Belediyenin önemsediği bu plaja yapılan peyzaj ve park çalışmaları sayesinde plajın yanı başında yeşillikler içerisinde çocuk parkı ve dinlenme yerleride mevcuttur. 

Cebeci plajında ve cevesi sizlere her şeyi sunar. Kefler, marketler, lokanta ev restoranlar gibi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılarsınız. Plaj içerisinde şezlonglar ve şemsiyeler gibi kullanmınıza sunulmuş imkanlardanda faydalanabilisiniz. 

Cebeci Plajı kefken merkeze sadece 3 km kadar bir kısa mesafededir. Hiç bir şey yanınıza almadan gelseniz bile, rahat olun buradan herşeyi teğmin edebilirsiniz.

Konumu: 
Sıkça Sorulan Sorular: 

Cebeci plajı ücretlimi ?

Hayır, ücretsizdir. Mavi Bayraklı Cebeci halk plajıdır.

Mavi Bayrak nedir ?

Mavi Bayrak, 44 ülkede faaliyet yürüten Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı ’nın (FEE), belli kriterlere sahip plajlara ve marinalara verdiği ödüldür. Bu bayrak o plajda kriterlerin uygulandığını gösterir.

Plaj kullanımı için gün ve saat uygulaması varmı ?

Hayır. Plajı istediğiniz zaman istediğiniz saatlerde kullanabilirsiniz. Yaz sezonunda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Cebeci 'de yaz sezonu hangi tarihlerde geçerli oluyor ?

Yaz sezonu, Haziran 1 de başlar ve Eylül 15 e kadar devam eder. Siz tercihinize göre daha erken veya daha geç de kalabilirsiniz.

Plajın çevresi hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz ?

Cebeci Plajı, Parklar ve yeşillerle donatılmış yürü yoluna sahiptir. Bu yol ile tüm sahili bir baştan diğer ucuna kadar gezebilirsiniz. Plajda soyunma kabinleri, wc ler, duşlar, gibi bir çok kişisel sosyal materyaller düşünülmüştür. Plajda, voleybol ve plaj futbolu gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz. Çevresi restoran, market, kafeterya gibi mekanlar oldukça zengindir. Her istediğinizi bulabilirsiniz.

Cebeci plajına nasıl gidilir ?

Kefken 'den ortalama 3-4 km kadar ilerleyince Cebeciye ulaşabilirsiniz.

Cebeci 'ye ulaşım sayfamızdan tüm ulaşım bilgilerine detaylıca ulaşabilirsiniz.

Toplam Katılım: 0