Babalı Plajı

Hata mesajı

  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\babali-plaji-004.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\babali-plaji-001.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\babali-plaji-002.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\babali-plaji-003.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\babali-plaji-005.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\babali-plaji-006.jpg): failed to open stream: Permission denied.

 

Babalı Plajı, Doğallığını koruyarak günümüze kadar uzanan güzelliğiyle her defasında karşınıza çıkar. Sakinlik ve sessizliğe önem verenlerin tercihlerini bu plajdan yana kullanırlar. Babalı plajı Cebeci merkezden sadece 10 km uzaklıktadır ve konumu itibari ile Sakarya sınırındaki son plajdır.

Babalı plajı, sakin ve sessiz olan bu doğal yapısını korurken, sizlere inanılmaz keyifler sunar.

Plajın çevresinde alışveriş mekanları olmadığından dolayı ihtiyacınız olan malzemelerinizi yanınızda getirmeniz faydalı olacaktır.

Konumu: 
Sıkça Sorulan Sorular: 

Kerpe plajı ücretlimi ?

Hayır, ücretsizdir. Babalı plajı doğal halk plajıdır.

Plaj kullanımı için gün ve saat uygulaması varmı ?

Hayır. Plajı istediğiniz zaman istediğiniz saatlerde kullanabilirsiniz. Yaz sezonunda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Babalı 'da yaz sezonu hangi tarihlerde geçerli oluyor ?

Yaz sezonu, Haziran 1 de başlar ve Eylül 15 e kadar devam eder. Siz tercihinize göre daha erken veya daha geç de kalabilirsiniz.

Plajın çevresi hakkında biraz bilgi vereblirmisiniz ?

Plajın doğal yapısı itibari ile tenhadır. Sakin ve sessiz olan bu plajın çevresinde pek bir işletme bulunmamaktadır.

Babalı plajına nasıl gidilir ?

Cebeci 'den sonra ortalama 10 km daha yaparak babalı plajına ulaşabilirsiniz. 

Babalı 'ya ulaşım sayfamızdan tüm ulaşım bilgilerine detaylıca ulaşabilirsiniz.

Toplam Katılım: 0