İletişim Merkezi / (0542) 482 85 12

Bize Yazın / info@kandira.net

100. Yıl kurtuluş Şenliği Kandira Sarısu'da

Anasayfa / Haber ve Duyurular / 100. Yıl kurtuluş Şenliği Kandira Sarısu'da
Sevdiklerinizle Paylaşın

STARTI ŞEVVAL SAM VERECEK

Kurtuluş kutlamalarının başlangıç noktası İzmit Kent Meydanı olacak. 28 Haziran Pazartesi günü saatler 20.00’yi gösterdiğinde sahneye ünlü sanatçı Şevval Sam çıkacak. Şevval Şam, sevilen şarkılarını İzmitliler için seslendirecek.

CİHAT AŞKIN PERFORMANSI

İzmit Kent Meydanı’nda 29 Haziran Salı günü saat 20.00’de bu kez sahneye olan ünlü besteci ve keman virtüözü Prof. Dr. Cihat Aşkın, çıkacak. 30 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’da Kent Meydanında gerçekleşecek olan son etkinlikte ise İzmitli sanatçı Gül Özgüner Altun muhteşem sesiyle kulakların pasını silecek.


RETROBÜS, KANDIRA SARISU’DA

İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıldönümü kutlamalarının coşkusu İzmit’tin ardından Kandıra’ya da taşacak. Kutlamaların son dört günü İzmit Belediyesine ait Sarısu Kampı’nda devam edecek. 1 Temmuz Perşembe günü saatler 20.00’yi gösterdiğinde Retrobüs sahneye çıkacak. 70’li, 80’li, 90’lı yılların şarkılarını hikâyeleri ve müzikleriyle betimleyen grup ile eğlence tavan yapacak.

2 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’da PERA, 3 Temmuz Cumartesi ise saat 20.00’da DJ Zafer Yıldız sahneye çıkarak uzun süredir sosyal hayattan uzak kalan vatandaşlara coşkulu bir akşam yaşatacaklar. 3 Temmuz Cumartesi günü ise birbirinden güzel şarkılarıyla vatandaşlarla tekrar buluşacak olan PERA, yeni klip çekimini Sarısu’da tüm vatandaşlarla birlikte gerçekleştirecek.

Copyright © 2010. Kandıra.Net Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...